Звіт про літнє оздоровлення дітей в Подільківському  ДНЗ "Оленка"

Літо є найсприятливішим періодом для зміцнення здоров’я та всебічного розвитку дітей.

Літнє оздоровлення в ДНЗ «Оленка» було проведено з 03 червня по 27 червня, за цей період оздоровлено 16 дітей.

Протягом червня здійснено благоустрій території, відремонтовано та пофарбовано наявне ігрове та фізкультурно – спортивне обладнання на дитячому майданчику різновікової групи, проведено генеральне прибирання всіх групових кімнат та службових приміщень.

На літній період дошкільний заклад переведено на літній режим роботи : навчально – виховний процес розвантажено, перевага надавалася заняттям художнього, мовленнєвого, природного, фізкультурного – оздоровчого напрямку; забезпечувався активний руховий режим дітей протягом дня.

План роботи на літній період розглянуто, обговорено та затверджено на засіданні педагогічної ради. Даний план включає в себе такі структурні підрозділи: організаційно – педагогічна робота, оздоровча робота, методично – педагогічна робота, зміцнення матеріально – технічної бази, підготовка технологічного стану ДНЗ, робота з батьками, робота з дітьми.

Літо – найкраща пора, щоб розпочати рішучі дії задля зміцнення здоров’я дітей, тому планом визначено систему фізкультурно – оздоровчих заходів та заходів щодо загартування та зміцнення здоров’я дітей протягом літнього періоду.

Щоденний ранковий прийом дітей розпочинався з ранкової гімнастики на свіжому повітрі. У першу половину дня проводили навчально- пізнавальну, ігрову, фізкультурно – оздоровчу діяльність дітей. У літній час значна увага приділялася проведенню на свіжому повітрі прогулянок, піших переходів, спостережень, екскурсій, ігор, загартування дітей. Після денного сну проводили комплекси гімнастики пробудження, загартування дітей. Щоденно планували рухливі ігри, що в свою чергу забезпечувало активний руховий режим протягом дня. В червні були проведені наступні заходи : «свято до Дня захисту дітей», екологічний турнір «Подорожуємо сторінками Червоної книги»,свято кольорової крейди, ігрове дозвілля «Народні ігри».

Дуже ефективно була проведена робота з батьками. Вихователь розробила пам’ятки для батьків : «Якщо дитину вкусила комаха», «Обережно - хвороботворчі мікроби!», «Загартування дітей!», «Обережно сонце!» та створили батьківський куточок з БЖД в літній період: «Правила поведінки під час урагану», «Небезпека у лісі, на воді».

Однією з умов збереження та зміцнення здоров’я дитини, підвищення опору її організму до хвороб є повноцінне харчування. На літній період в садочку встановлено доцільний режим харчування, наявне перспективне меню, меню на кожний день, яке складено згідно картотек. В раціон харчування введено свіжі фрукти, овочі та соки. Батьківська плата за харчування становить 10 %, місцевий бюджет – 90%.  На харчування в оздоровчий період було використано  4803 грн. Кожного дня о 10 годині ранку організовувався другий сніданок – діти отримували свіжі соки, вживали банани, апельсини,черешні, а під час обіду їх харчовий раціон доповнювали свіжі овочі.

Таким чином, аналіз роботи ДНЗ за літній період показав, що обрані форми і методи, об’єднані зусиллям адміністрації, колективу закладу та батьками вихованців позитивно впливають на результативність роботи з кадрами та досягнення дітей. План роботи на літній оздоровчий період виконано.
Сайт создан с Mozello - самым удобным онлайн конструктором сайтов.

 .